info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasBlogZamówienia indywidualneNowości

Tabliczki informacyjne – czytelne i jasne komunikaty

Tabliczki według przeznaczenia

Znaki bezpieczeństwa oraz tabliczki informacyjne są integralną częścią zabezpieczeń każdego budynku, a ich odpowiednie rozmieszczenie jest wymagane przez przepisy prawa. Jeśli prowadzisz więc firmę, która dysponuje zapleczem magazynowym bądź halą produkcyjną powinieneś zapoznać się z tymi podstawowymi zasadami bezpieczeństwa. Tabliczki informacyjne, gwarantujące czytelne i jasne komunikaty to istotny element struktury bezpieczeństwa w każdej firmie! Prawidłowo wykorzystane tablice informacyjne oraz znaki BHP gwarantują bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i klientów. Czy wiesz, że wielu niebezpiecznych wypadków mających miejsce w halach produkcyjnych, magazynowych oraz biurach da się w prosty sposób uniknąć? Kluczem do sukcesu jest odpowiednie zabezpieczenie oraz oznakowanie przestrzeni, maszyn oraz narzędzi. W naszej ofercie znajdziesz setki przydatnych akcesoriów, które pomogą zadbać Ci o bezpieczeństwo oraz doskonałą organizację firmowych przestrzeni. Sprawdź naszą ofertę i zdecyduj, które z nich okażą się niezbędne w Twojej firmie bądź przedsiębiorstwie!

Oznakowanie bhp - ważny element Twojej firmy!

Oferujemy niezwykle szeroki i różnorodny asortyment - w tym oznakowanie BHP, dzięki któremu zadbasz o bezpieczeństwo w miejscu pracy. Wszystkie oferowane przez nas produkty takie jak znaki bezpieczeństwa, BHP oraz znaki informacyjne są zgodne z aktualnymi przepisami prawa. Oznakowanie BHP w miejscu pracy to jeden z najważniejszych aspektów o które musisz zadbać! I choć codzienne przestrzeganie wszelkich reguł, zasad oraz regulaminów może okazać się uciążliwe - niezwykle pomocne w tym temacie okażą się być tabliczki informacyjne, tabliczki ostrzegawcze oraz staranne i prawidłowe oznakowanie bhp.

Potrzebujesz sprawdzonych rozwiązań do swojej firmy, magazynu bądź hali produkcyjnej? W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór tabliczek informacyjnych, które ułatwią przestrzeganie zasad panujących w danym miejscu pracy. Aby zadbać o bezpieczeństwo w Twojej firmie przygotowaliśmy również szeroką ofertę tabliczek ostrzegawczych oraz innych elementów oznakowania bhp - wszystko po to, aby praca była prostsza, bezpieczniejsza oraz bardziej komfortowa!

Tabliczki ostrzegawcze - bezpieczeństwo ponad wszystko!

W ofercie naszego sklepu internetowego Wally znajdziesz wszystko to, co będzie Ci potrzebne do oznakowania Twoich przestrzeni pod kątem bezpieczeństwa! Tabliczki w ramkach, które zdecydowanie ułatwią codzienną organizację pracy, tabliczki ostrzegawcze, a także suchościeralne tabliczki w uniwersalnych rozmiarach, które wykorzystasz jako praktyczny notatnik bądź miejsce na przekazywanie istotnych komunikatów swoim współpracownikom. Opiszesz nimi biurowe i magazynowe regały, uporządkujesz niezbędne akcesoria czy też przekażesz za ich pośrednictwem ważną wiadomość dla współpracownika z innego działu. Oferujemy również tabliczki i naklejki BHP, czyli tabliczki ostrzegawcze, które w łatwy i nieskomplikowany sposób pomogą Ci zadbać o bezpieczeństwo pracowników w Twojej firmie. Przymocuj je nie tylko do ściany, ale i do niebezpiecznych urządzeń, maszyn oraz pojazdów i zadbaj o komfort bezpiecznej pracy! Jakie jeszcze produkty mogą okazać się przydatne podczas codziennej pracy? Kredowe etykiety i cenówki, a także zawieszki magazynowe, dzięki którym utrzymanie porządku na hali magazynowej bądź zapleczu okaże się być banalnie proste!

40 tysięcy zadowolonych klientów
39 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
ezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Otrzymuj oferty specjalne i inspirujące pomysły
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Zapytaj na czacie
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane