Magnetyczna tablica suchościeralna lean krzyż bezpieczeństwa 082

146,00118,70 netto
Magnetyczna tablica suchościeralna lean krzyż bezpieczeństwa 082

Tablica magnetyczna suchościeralna Lean

Tablice dostępne są w kilku standardowych rozmiarach. Wykonujemy tablice w dowolnym rozmiarze.

Jeżeli potrzebujesz innego nadruku lub własnej, indywidualnej wersji tablicy możemy ją dla Ciebie zaprojektować i wykonać. Jeżeli masz własny projekt możesz skorzystać z produktu: tablica z własną grafiką aby wygodnie zamówić tablicę on-line.

Tablica dostępna jest w trzech wersjach:

Tablice lean można montować na zewnątrz, ponieważ są odporne na działanie warunków atmosferycznych, trwałe i łatwo zadbać o ich czystość.

Super fakty o powierzchni suchościeralnej

Nasze tablice posiadają nowoczesną powierzchnię suchościeralną, która pozwala na całkowite wyczyszczenie tablicy nawet gdy napisy pozostaną na niej przez długi czas.

Tablice suchościeralne dostępne są w wersji matowej oraz błyszczącej.

Specyfikacja techniczna
  Tablica samoprzylepna Tablica PCV Tablica w ramie aluminiowej
Grubość tablicy 2 mm 7 mm 16 mm
Trwałość powierzchni suchościeralnej Wysoka, tablicę można łatwo doczyścić nawet po kilku tygodniach. Jej właściwości nie zmieniają się z upływem czasu.
Wykończenie błyszczące Doskonałe właściwości suchościeralne, do intensywnego użytkowania, może odbijać światło podczas pracy w nasłonecznionych pomieszczeniach.
Wykończenie matowe Odrobinę gorsze właściwości suchościeralne, może wymagać czyszczenia płynem do tablic, nie odbija światła.
Czym pisać po tablicy Polecamy markery suchościeralne uznanych marek - znajdziesz je w dziale akcesoria.
Jakie magnesy Wszystkie rodzaje poza magnesami z wakacji z dużymi obudowami. Do przyczepiania karteczek sugerujemy magnesy o średnicy min. 30 mm lub neodymowe. Dowolne
Sposób montażu Forma naklejki, wystarczy ściągnąć papier zabezpieczający. Nie potrzebujesz żadnych narzędzi! Taśma dwustronna, montaż mechaniczny (śruby, kołki). Tablica posiada ukryty, haczykowy system montażu.
Powierzchnia montażu Wszelkie gładkie powierzchnie (ściany, drzwi, meble, szyby) za wyjątkiem ścian pomalowanych farbami z dużą zawartością lateksu, farbami zmywalnymi, plamoodpornymi i fasadowymi.  Jeśli skorzystałeś z tego rodzaju farb zamów próbki tablicy i przetestuj je na swojej ścianie lub wybierz tablicę PCV. dowolna powierzchnia
Odporność na warunki atmosferyczne Tak, gdy naklejona na powierzchnię niechłonną - blachę lub tworzywa sztuczne. Tak, tablica w całości wykonana z tworzyw sztucznych. Tablica przeznaczona jest wyłącznie do użytku wewnętrznego, w pomieszczeniach pozbawionych wilgoci. Jeśli jednak potrzebujesz tablicy w ramie na zewnątrz lub do pomieszczenia o podwyższonej wilgotności - skontaktuj się z nami!
Ponadto oferujemy narzędzia wspierające wdrażanie lean w przedsiębiorstwie:
Termin realizacji

Tablice lean realizujemy w terminie od 3 do 7 dni roboczych.

Zwróć uwagę - farby o wysokiej zawartości lateksu, farby zmywalne, plamoodporne i fasadowe niekorzystnie wpływają na przyczepność tablic samoprzylepnych. Decydując się na stworzenie dekoracji na tym podłożu robisz to na własną odpowiedzialność, ponieważ nie uznajemy reklamacji związanych z tymi farbami. W takim przypadku polecamy skorzystanie z tablic na podkładzie z PCV lub w ramach aluminiowych.

Produkt wykonywany jest indywidualnie, według specyfikacji podanej przez klienta, po złożeniu zamówienia. Prosimy o przemyślane zakupy.
54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.

Opinie klientów

 
Podobne produkty
Polecane akcesoria
In Stock
Magnetyczna tablica suchościeralna lean krzyż bezpieczeństwa 082
20532
5900
1417
Wally - piękno dekoracji
Magnetyczna tablica suchościeralna lean krzyż bezpieczeństwa 082
146
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj