tablica suchościeralna lean krzyż bezpieczeństwa 082

tablica suchościeralna lean krzyż bezpieczeństwa 082
tablica suchościeralna lean krzyż bezpieczeństwa 082
szt. 49,70 zł

rozmiarszer. x wys. cm
bazowy50,0 x 70,0
A70 x 100,0
B90,0 x 130,0
C120,0 x 170,0

Tablice suchościeralne lean dostępne są w kilku standardowych rozmiarach. Na indywidualne życzenie wykonujemy tablice w dowolnym rozmiarze.

Jeżeli potrzebujesz innego nadruku lub własnej, indywidualnej wersji tablicy możemy ją dla Ciebie zaprojektować i wykonać. Jeżeli masz własny projekt możesz skorzystać z produktu: tablica z własną grafiką aby wygodnie zamówić tablicę on-line.

Tablica dostępna jest w dwóch wersjach podłoża:

 • samoprzylepnego - tablica wykonana jest z elastycznej, samoprzylepnej folii o grubości zaledwie 0,2 mm. Idealnie nadaje się do montażu na wszelkich gładkich powierzchniach takich jak ściany, meble, maszyny, gniazda robocze, pola odkładcze czy powierzchnie szklane;
 • sztywnego na podkładzie z PCV - tablica wykonana jest na podłożu z 5 mm PCV. Montaż za pomocą piankowej taśmy dwustronnej, kleju montażowego lub kołków, haczyków etc. Tablica pozbawiona jest wszelkich ramek. Krawędzie wykończone są na ostro. Tablica jest bardzo lekka, a jednocześnie wytrzymała.

Tablice lean można montować na zewnątrz gdyż są odporne na działanie warunków atmosferycznych, są trwałe i łatwo zadbać o ich czystość.

Super fakty o powierzchni suchościeralnej

Nasze tablice posiadają nowoczesną powierzchnię suchościeralną, która pozwala na całkowite wyczyszczenie tablicy nawet gdy napisy pozostaną na niej przez długi okres.

Tablice suchościeralne dostępne są w wersji matowej oraz błyszczącej.

Wersja błyszcząca to idealne miejsce do częstych i intensywnych notatek jak również wymarzone miejsce do pracy naszych dzieci. Wszelkie napisy wystarczy przetrzeć ścierakiem lub ściereczką z mikrofibry aby w mig zniknęły z powierzchni tablicy.

Tablica matowa może być wykorzystana jako alternatywa ekranu dla rzutnika, jednak ze względu na swa lekką niewidoczną dla oka porowatość posiada nieco gorsze właściwości ścieralne. Wykonane napisy należy ścierać po ich wyschnięciu, a najlepszą metodą czyszczenia będzie ściereczka z mikrofibry. Tablicę warto czyścić okresowo specjalistycznym płynem do tablic lub wodą z małą ilością płynu do mycia naczyń.

dlaczego tablica samoprzylepna?

 • lekka i bezpieczna
 • tańsza od tradycyjnych tablic
 • zapewnia prosty i czysty montaż
 • wykonana z profesjonalnej folii tablicowej
 • elastyczna i cienka tylko 0,2 mm grubości lub sztywna 5mm
 • szybko przykleisz i odkleisz

Ponadto oferujemy narzędzia wspierające wdrażanie lean w przedsiębiorstwie:

 • przywieszki, naklejki i etykiety magnetyczne,
 • oznakowania instalacji, rur, kanałów,
 • identyfikacje linii, stref, podziałów,
 • tablice KPI.

termin realizacji
Tablice lean realizujemy w terminie od 3 do 5 dni roboczych.

Zwróć uwagę - farby o wysokiej zawartości lateksu, farby zmywalne, plamoodporne i fasadowe niekorzystnie wpływają na przyczepność tablic samoprzylepnych. Decydując się na stworzenie dekoracji na tym podłożu robisz to na własną odpowiedzialność, gdyż nie uznajemy reklamacji związanych z tymi farbami. Polecamy skorzystanie z tablic na podkładzie z PCV lub w ramach aluminiowych.

Inne produkty z tej kategorii

2009-2017 Wally © KQS.store