info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeBlogKontakt

MAGNES suchościeralny na wymiar

5,60 zł z VAT
4,55 zł netto

Tablicę suchościeralną MAGNES zamówić można w dowolnym rozmiarze. Proszę wybrać odpowiednią szerokość i wysokość, cena przeliczy się automatycznie.

Tablica suchościeralna elastyczna z magnetycznym podkładem! Swobodnie przymocujesz ją do stalowych: regałów, mebli, lodówki, drzwi czy instalacji. Montaż trwa zaledwie chwilę, a zdejmiesz ją bez śladu. Umieść ją na boku samochodu, koszach, obudowach czy zbiornikach. Tablicę można swobodnie używać na zewnątrz - jest odporna na warunki atmosferyczne.

Do pisania na tablicy należy używać wyłącznie mazaków przeznaczonych dla tablic suchościeralnych (nie zalecamy stosowania markerów permanentnych lub półpermanentnych).

Super fakty o powierzchni suchościeralnej

Nasze tablice suchościeralne wyposażone są w rewelacyjną powierzchnię suchościeralną. Nie pojawiają się na niej "duszki" będące pozostałością po poprzednich napisach, nawet gdy tablica pozostanie niezmazana przez wiele tygodni. Jako jedyni na rynku oferujemy tablice w wersji błyszczącej jak i matowej. Tablice można montować na zewnątrz gdyż są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Tabliczki matowe ze względu na swą drobną porowatość mają nieco gorsze właściwości ścieralne. Nie stanowi to jednak problemu gdyż tabliczki można wyczyścić delikatną wilgotną ścierką.

Dlaczego tablica magnetyczna?

Termin realizacji
Tabliczki elastyczne z warstwą MAGNES realizujemy w terminie od 3 do 6 dni roboczych. W przypadku większych zamówień termin realizacji ustalany jest indywidualnie.

Zwróć uwagę - warstwa magnes oznacza, że tablica przywiera do powierzchni metalowych. Do tablicy umieszczonej na powierzchni nie metalowej nie przywierają magnesy. Jeżeli jesteś zainteresowany tablicą do której przywierają magnesy zobacz tablice suchościeralne magnetyczne lub tablice kredowe magnetyczne.

Produkty powiązane

Mogą Cię zainteresować


Polecane akcesoria
Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane