info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

MAGNES suchościeralny z własnym nadrukiem

7,80 zł 6,34 netto

Magnes suchościeralny z własnym nadrukiem to innowacyjny produkt stosowany zarówno w przemyśle jak również do użytku prywatnego. Magnesy produkujemy z materiału najwyższej jakości, a możliwość wykonania na nich indywidualnego nadruku sprawia, że możesz idealnie dostosować go do swoich potrzeb.

Nasze magnesy zastosujesz na wszelkich metalowych powierzchniach takich jak regały, maszyny czy lodówka.

Specyfikacja
Grubość magnesu 0,7 mm
Trwałość powierzchni suchościeralnej Wysoka, magnes można łatwo doczyścić nawet po kilku tygodniach. Jego właściwości nie zmieniają się z upływem czasu.
Wykończenie błyszczące Doskonałe właściwości suchościeralne, do intensywnego użytkowania, może odbijać światło podczas pracy w nasłonecznionych pomieszczeniach.
Wykończenie matowe Odrobinę gorsze właściwości suchościeralne, może wymagać czyszczenia płynem do tablic, nie odbija światła.
Czym pisać po magnesie Polecamy markery suchościeralne Toma - znajdziesz je w dziale akcesoria.
Sposób montażu Magnes jest elastyczny. Swobodnie przymocujesz go do stalowych powierzchni. W każdym momencie będziesz mógł przyczepić go na inną powierzchnię.
Powierzchnia montażu Wszelkie stalowe powierzchnie: powierzchnia lodówki, bok samochodu, regału.
Projekt graficzny

Na powierzchni magnesu możesz umieścić logo firmy, grafikę firmową, stworzyć własny harmonogram, planer, tablicę zespołową, spis materiałów, opisy regałów, instalacji, maszyn etc. Do wykonania magnesu niezbędny jest plik graficzny do druku. Jeśli posiadasz gotowy plik graficzny prześlij go na nasz adres mailowy, sprawdzimy jego poprawność i udzielimy ewentualnych wskazówek.

Jeśli nie posiadasz takiego pliku, prześlij do nas swój szkic, zdjęcie lub opisz czego poszukujesz. Wycenimy oraz przygotujemy projekt specjalnie dla Ciebie. Nasz adres: info@wally.com.pl

Po złożeniu i opłaceniu zamówienia otrzymasz od nas poglądowy plik, który będziesz mógł sprawdzić i zatwierdzić do druku, możliwe będzie również naniesienie dodatkowych zmian w projekcie.

Termin realizacji

Zamówienie zostanie wyprodukowane w terminie od 3 do 8 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty, po czym nastąpi jego wysyłka.

Polecane akcesoria
Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane