info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeKontakt

MAGNES suchościeralny na lodówkę

5,60 PLN z VAT
4,55 PLN netto

Magnes suchościeralny wykonany jest z elastycznego tworzywa oraz specjalistycznych foli suchościeralnych. W łatwy sposób nałożysz go lodówkę i ściągniesz w dowolnej chwili. Co najważniejsze magnes nie pozostawia żadnego śladu niezależnie jak długo pozostawisz go na wybranej powierzchni.

Na zamówienie magnesy mogą posiadać również dowolny nadruk, dzięki czemu możesz stworzyć dopasowany do swoich potrzeb planer, plan lekcji lub zamieścić zdjęcie ukochanego zwierzaka.

Do pisania na tablicy należy używać wyłącznie mazaków przeznaczonych dla tablic suchościeralnych (nie zalecamy stosowania markerów permanentnych lub półpermanentnych).

Magnes możemy wykonać w wersji matowej oraz błyszczącej. Magnes błyszczący charakteryzuje się rewelacyjną powierzchnią ścieralną niepozostawiającą żadnych śladów niezależnie od szybkości ścierania oraz długości okresu pozostawienia napisu. Tablica matowa posiada nieco gorsze właściwości ścieralne. Tablicę należy wycierać ściereczką z mikrofibry po wyschnięciu napisów.


Zwróć uwagę - warstwa magnes oznacza, że tablica przywiera do powierzchni metalowych.

Inne produkty z tej kategorii

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL