Naklejki ostrzegawcze elektryczne

/ 5 ()

Bezpieczeństwo to jeden z najważniejszych aspektów o który musisz zadbać w każdym miejscu pracy w którym pracownicy mają styczność z instalacjami technicznymi. Stosowanie piktogramów BHP i znaków bezpieczeństwa jest regulowane przez polskie prawo i jest wymagane przez przepisy BHP. Dlatego wychodząc naprzeciw firmom budowlanym, remontowym oraz produkcyjnym zaprojektowaliśmy całą gamę naklejek oraz magnesów BHP, które doskonale sprawdzą się przy oznakowaniu instalacji technicznych. Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

Naklejki i magnesy BHP - oznakowanie instalacji technicznych

Jakie oznaczenia BHP znajdziesz w naszej ofercie? Zarówno te ostrzegawcze, informujące jak i zakazu! Naklejka informująca o wysokim napięciu bądź urządzeniu elektrycznym ostrzeże wszystkich pracowników o zakazie dotykania, co może zminimalizować ryzyko niebezpiecznych wypadków w miejscu pracy. Oznaczenia informujące o umiejscowieniu oraz przeznaczeniu maszyn, włączników oraz zaworów ułatwią pracę oraz pozwolą na szybkie zorientowanie się w przestrzeni zarówno nowym jak i doświadczonym już pracownikom.

Oznaczenia BHP - najwyższa jakość wykonania

Aby jak najbardziej zadbać o jakość produktów oraz wygodę użytkowania naszych klientów wszystkie produkty, które oferujemy wykonane są przy użyciu nowoczesnych technologii produkcyjnych. Co oznacza to w praktyce? Naklejki oraz magnesy nie tylko są odporne na utrudnione warunki atmosferyczne takie jak deszcz, śnieg czy natężone nasłonecznienie dzięki czemu możesz zamontować je również na zewnątrz, ale też doskonale przylegają do wszystkich gładkich powierzchni! Magnesy zamontujesz na wszelkich metalowych miejscach, a ich ogromną zaletą jest możliwość wielokrotnego przeklejania ich z miejsca na miejsce, bez utraty właściwości. Naklejki wykorzystaj na ścianach, szkle oraz tworzywach sztucznych!

Wybierz odpowiednią naklejkę bądź magnes BHP i ciesz się bezpieczeństwem w swoim miejscu pracy!

Nie znalazłeś jeszcze tego czego szukasz? Sprawdź inne nasze kategorie tego produktu
Naklejki BHP informacyjne
Naklejki BHP monitoring
Naklejki BHP nakazu
Naklejki BHP ochrona biologiczna
Naklejki BHP ostrzegawcze
Naklejki BHP ostrzegawcze na maszyny
Naklejki BHP oznakowanie instalacji technicznych
Naklejki BHP oznakowanie pomieszczeń
Naklejki BHP parkingowe
Naklejki BHP zakazu
Naklejki BHP personalizowane
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.