info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasBlogZamówienia indywidualneNowości

Naklejki BHP znaki ostrzegawcze

Znaki ostrzegawcze odgrywają bardzo ważną rolę w przekazywaniu informacji związanych z BHP oraz ochroną w miejscu pracy. Aby pomóc Ci w zwiększeniu poziomu bezpieczeństwa oraz w uniknięciu wielu niebezpiecznych sytuacji przygotowaliśmy oznaczenia BHP, które doskonale sprawdzą się zarówno w halach produkcyjnych, magazynach, ale również w miejscach użyteczności publicznej. Sprawdź naszą ofertę ostrzegawczych naklejek i wykorzystaj je w swojej firmie. Zobacz co możemy Ci zaoferować!

Naklejki BHP - znaki ostrzegawcze

Prewencja oraz odpowiednie zachowanie to klucz do sukcesu na drodze zwiększania bezpieczeństwa oraz redukowania niebezpiecznych wypadków w każdym miejscu pracy. Oznaczenia BHP które znajdziesz w naszej ofercie pomogą Ci w poinformowaniu pracowników oraz klientów o uszkodzonych maszynach oraz akcesoriach, przekażą informację o braku wstępu lub przejścia a także ostrzegą o urządzeniach działających pod wysokim napięciem. Wszystkie te produkty doskonale sprawdzą się w zakładach produkcyjnych, magazynach oraz halach.

Nasze oznaczenia wykorzystasz również w miejscach użyteczności publicznej. Poinformuj swoich klientów o monitorowanym pomieszczeniu, ostrzeż ich przed groźnym psem bądź oznakuj świeżo malowane powierzchnie.

Ostrzegawcze oznaczenia BHP

Nasze ostrzegawcze naklejki produkujemy przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii oraz technik drukarskich. Oznacza to, że charakteryzuje je wyjątkowa trwałość oraz doskonała przyczepność do wszystkich gładkich powierzchni - ścian, szkła, metalu oraz tworzyw sztucznych. Ogromną zaletą naszych naklejek jest również możliwość zamontowania ich zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz! Oznaczenia są całkowicie odporne na warunki atmosferyczne, takie jak natężone nasłonecznienie, deszcz, wiatr czy też częste zmiany temperatury. Oferujemy zarówno znaki w formie naklejek jak i magnesów z możliwością wielokrotnego ich przeklejania!

Wybierz oznaczenie niezbędne w Twojej firmie i ciesz się bezpieczeństwem swoim oraz swoich pracowników!

Ponad 39 tysięcy zadowolonych klientów
39 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Zapytaj na czacie
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane