Naklejka na laptopa pędzące konie P157

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa pędzące konie P157
Niesamowitą prędkość, porównywalną do rozpędzonego samochodu, może rozwinąć koń, który pędzi przez łąki i pola. Tworzy przy tym tumany kurzu, co wygląda w bardzo efektowny sposób. Taki właśnie widok i to w formie czarno – białej uwieczniony został na naklejce na laptopa. Nie dość, że widok zapiera dech w piersiach, to jeszcze widok koni wielu osobom przypomina wspaniałe chwile spędzone w siodle. Warto uszlachetnić swojego laptopa poprzez właśnie taką dekorację, która doda mu klasy i elegancji.


Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.

Opinie klientów

 
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa pędzące konie P157
17784
5523
1265
Naklejka na laptopa pędzące konie P157
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj