Naklejka na laptopa mały kotek P264

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa mały kotek P264
Słodkie są małe kotki. Zazwyczaj właśnie takie najbardziej lubimy. Łaszą się do nas i przymilają, jak mało które zwierzę. Cieszą nas zarówno wtedy, gdy są małe, jak i ciut większe. Nie ulega jednak wątpliwości, że kocięta kuszą nas najbardziej. Ich niesamowity widok rozczuli nawet najtwardsze serca. Piękne, kocie oczy zdecydowanie zasługują na uwagę. I właśnie one wraz z małą główką kotka znalazły się na naklejce na laptopa. Nasz komputer od razu stanie się słodszy, a jego korzystanie będzie przyjemniejsze niż kiedykolwiek.


Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa mały kotek P264
18498
5523
1265
Naklejka na laptopa mały kotek P264
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.