Naklejka na laptopa kwiat P196

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa kwiat P196
Motyw florystyczny jest chętnie wykorzystywanym tematem przewodnim w wielu domowych aranżacjach. W zasadzie nie powinno być w tym nic dziwnego, ponieważ ta naturalna inspiracja, pochodząca od źródeł Matki Natury w jednej chwili potrafi przenieść nas w całkiem inną rzeczywistość – z dala od trosk, zmartwień oraz licznych problemów, jakim każdego dnia musimy dzielnie stawiać czoła... To propozycja, która świetnie sprawdzi się w wielu konwersacjach wnętrzarskich.

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.

Opinie klientów

 
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa kwiat P196
18004
5523
1268
Naklejka na laptopa kwiat P196
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj