faq, poradniki

Zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie niezbędne informacje związane z funkcjonowaniem naszego sklepu oraz oferowanymi produktami. Jeżeli nie znalazłeś na nurtujące Cię pytanie pozostajemy do dyspozycji, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Prosimy kierować zapytania na adres: info@wally.com.pl.

warunki zakupu i dostawy

naklejki dekoracyjne

naklejki wycinane po obrysie

fototapety

  • Chciałbym zamówić fototapetę w oparciu o własne zdjęcie, czy jest to możliwe?
    Jak najbardziej, prosimy o przesłanie zdjęcia mailem na info@wally.com.pl, ocenimy jakość zdjęcia i określimy maksymalną wielkość fototapety. Jeżeli znasz się na grafice - plik musi mieć co najmniej 100dpi w skali 1:1.
  • Do czego służy laminowanie?
    Laminowanie to pokrywanie wydruku folią ochronną, która zwiększa odporność grafiki na uszkodzenia, drobne porysowania itd. Jednocześnie fototapeta staje się bardziej odporna na promieniowanie UV, a tym samym proces blaknięcia kolorów pod wpływem światła jest spowolniony.
    • Czym różni się laminat błyszczący od matowego?Laminat matowy nie odbija światła śłonecznego jak również sztucznego znajdującego się w pomieszczeniu. Laminat błyszczący będzie odbijał każdy rodzaj światła. Dodatkowo laminat matowy ukrywa drobne niedoskonałości powierzchni które są uwypuklane przez laminat błyszczący.
2009-2017 Wally © KQS.store