Naklejki na ścianę roślinne

/ 5 ()

Naklejka na ścianę jako dekoracja ścienna w z motywem roślinnym? Natura towarzyszy nam każdego dnia - pięknie kwitnące i pachnące rośliny poprawiają nam humor wiosną, zimą cieszymy się zaś z aromatycznych drzew iglastych oraz choinek bez których przecież nie wyobrażamy sobie świąt. A jesienią? Chyba nie ma nic piękniejszego niż kolor jesiennych liści oraz spadających kasztanów i żołędzi. Abyś mógł cieszyć się nimi każdego dnia, niezależnie od pory roku przygotowaliśmy całą gamę kreatywnych naklejek ściennych, które sprawią, że w Twoim domu bądź mieszkaniu zagości prawdziwa natura. Sprawdź co możemy Ci zaoferować i zamień wnętrza w prawdziwie zaczarowany, magiczny ogród!

BESTSELLER
Naklejka drzewo 1104Zobacz produkt

Naklejka drzewo 1104

BESTSELLER
Naklejka gałąź sowa 1353Zobacz produkt

Naklejka gałąź sowa 1353

Naklejki ścienne z motywem natury

Naklejki dekoracyjne na ścianę z motywem roślinnym stanowią idealne dopełnienie nowoczesnego wystroju mieszkań oraz bardziej stonowanych aranżacji przestrzennych. Odpowiednio rozlokowane naklejki pozwalają na przekształcenie praktycznie każdego pomieszczenia w wyjątkowy tajemniczy ogród. Dzięki swojej wyrazistości produkty z niniejszej kategorii skutecznie przykuwają wzrok wszystkich obecnych w danym pomieszczeniu pozwalając na niczym nieskrępowane wybieganie myślą ku idyllicznym przestrzeniom.

Motywy roślinne oraz kwiatowe poza swoją funkcją wizualną pełnią również rolę wydajnego katalizatora dla codziennych stresów, wynikających z natłoku obowiązków w współczesnej zabieganej rzeczywistości. Naklejki pozwalają na pełniejszy oraz bardziej efektywny relaks oraz skuteczne odbudowywanie naturalnych pokładów energetycznych organizmu.

Gdzie wykorzystasz nasze naklejki dekoracyjne na ścianę z motywem roślin?

Naklejki na ścianę z motywami roślin doskonale sprawdzą się zarówno w przestrzeniach prywatnych jak i w lokalach handlowych oraz usługowych.

Wykorzystaj je w swoim domu bądź mieszkaniu i stwórz atmosferę niewymuszonego relaksu oraz odprężenia. Roślinne wzory świetnie będą komponowały się z sypialnią oraz salonem w minimalistycznym stylu, dodadzą również charakteru domowemu gabinetowi bądź ożywią nudny korytarz.

Rośliny w postaci naklejek to również doskonała ścienna dekoracja, która sprawdzi się zarówno w kwiaciarniach, kawiarniach, ale również w salonach kosmetycznych, fryzjerskich oraz SPA. Do montażu naszych naklejek z pewnością przydadzą Ci się nasze praktyczne akcesoria.

Wybierz swoją ulubioną roślinę i pozwól jej zakwitnąć w swoich czterech kątach!

Szukasz innych wzorów?

Nie możesz znaleźć wzoru dla siebie w tej kategorii? Sprawdź inne dostępne w naszym sklepie kategorie naklejek ściennych.

Naklejki ścienne z motywami abstrakcyjnymi
Naklejki na ścianę - cytaty i przysłowia
 Naklejki na ścianę do pokoju dzieci
Naklejki dekoracyjne - kształt sylwetki
Naklejki ścienne i wzory świata
Naklejki na ścianę - kształty zwierząt

Przeczytaj również

Nie znalazłeś jeszcze tego czego szukasz? Sprawdź inne nasze kategorie tego produktu
Naklejki ścienne abstrakcje
Naklejki ścienne cytaty i przysłowia
Naklejki ścienne dla dzieci
Naklejki ścienne pasje
Naklejki ścienne roślinne
Naklejki ścienne sylwetki
Naklejki ścienne wzory świata
Naklejki ścienne zwierzęta
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.