Naklejka na laptopa mokra trawa 0059

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa mokra trawa 0059
Naklejka na laptopa z wizerunkiem mokrej trawy wywołuje silne oddziaływanie na naszą psychikę. Wszystko to sprawia, że lepiej odpoczywamy. Nie od dziś bowiem wiadomo, że zieleń wywołuje nieoceniony wpływ na nasze samopoczucie. Dodaje świeżości, energetyczności, jednocześnie staje się doskonałym miejscem do oderwania się od otaczającej rzeczywistości. Jeśli zatem żyjemy w chronicznym stresie, dokucza nam rutyna, powtarzalność niektórych czynności, warto wprowadzić do swojego mieszkania zielony akcent, który z pewnością wyjdzie nam na dobre.

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa mokra trawa 0059
15635
5523
1268
Naklejka na laptopa mokra trawa 0059
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.