Naklejka na laptopa szafirki P411

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa szafirki P411

Dekoracja z kwiatami to ponadczasowy, niezwykle uniwersalny motyw do dekoracji mieszkań. Nie od dziś bowiem wiadomo, że motyw florystyczny jest chętnie stosowanym dodatkiem aranżacyjnym, który w każdym wnętrzu wyczaruje zmysłową, kameralną atmosferę. A zatem naklejka na laptopa o kwiatowej tematyce nie tylko ożywi wygląd naszego komputera, ale również wprowadzi do mieszkania subtelny powiew piękna natury. Ich eteryczność, delikatność i finezyjność przypadnie do gustu zarówno dziewczynce, nastolatce, jak i dojrzałej kobiecie.

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
}

Opinie klientów

 
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa szafirki P411
18633
5523
1268
Naklejka na laptopa szafirki P411
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.