Naklejka na laptopa róża P413

29,9624,36 netto
Naklejka na laptopa róża P413

Róża to piękny, ale niezwykle wymagający w uprawie i pielęgnacji kwiat. Choć zdobi nasze domy świeżo ściętym bukietem, nie mniej jednak nakłada na nas obowiązek przeprowadzania żmudnych prac. Co innego, jeśli zdecydujemy się na róże w roli naklejkowej dekoracji. Fotografia świetnie sprawdzi się w niewielkich mieszkaniach, nadając mu wzniosłego, majestatycznego charakteru, jak również w przestronnych salonach. Jeśli zatem zainteresował nas taki sposób ozdabiania swojego domu, polecamy skorzystać z prezentowanej grafiiki, do udekorowania swojego laptopa.

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa róża P413
18635
5523
1268
Naklejka na laptopa róża P413
29.96
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.