Naklejka na laptopa gerbera 0065

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa gerbera 0065

To, co odróżnia nasze grafiki z kwiatami od tych, które można spotkać w naturalnym środowisku to niewątpliwie fakt, że nigdy nie przekwitają, ani nie usychają. Każdego dnia cieszą nasze oczy swoim nieprzemijającym urokiem, dzięki czemu stanowią doskonałą propozycję dla zapominalskich osób! Jeśli zatem nie mamy możliwości posadzenia kilku rabatek z kwiatami, dobrym pomysłem okazuje się kupno dekoracji z ich motywem. Obrazy o tej tematyce zawsze prezentują się niezwykle elegancko i co ważne – ponadczasowo.

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.

Opinie klientów

 
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa gerbera 0065
15641
5523
1268
Naklejka na laptopa gerbera 0065
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj