[email protected]  32 720 94 75
KontaktAranżacjeBlogGaleria realizacjiNowości

Naklejka na laptopa abstrakcja P100

29,9624,36 netto
Chcąc zaaranżować wnętrze tak, aby jak najlepiej odzwierciedlało nurty nowoczesne, nie może zabraknąć dekoracji nawiązującej do skomplikowanej, ale efektownie prezentującej się sztuki abstrakcyjnej. To, co w szczególności zasługuje na podkreślenie to niewątpliwie uniwersalny charakter, gdyż zarówno dobrze sprawdza się w roli obrazu zawieszonego w centralnym punkcie mieszkania, jak i subtelnej dekoracji, która zdobi powierzchnię naszego notebooka. A zatem, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i życzymy satysfakcji z zakupów.

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa abstrakcja P100
17744
5523
1269
Naklejka na laptopa abstrakcja P100
29.96
PLN
Ostatnio oglądałeś
45 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.
Zapytaj na czacie