Naklejka na laptopa droga do jeziora P184

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa droga do jeziora P184
Przebywanie w pobliżu akwenów wodnych pozytywnie wpływa na nasz nastrój oraz samopoczucie. Nie tylko uspakaja, ale również wprowadza w przyjemny stan odprężenia i relaksu. Jeśli zatem żyjemy w ciągłym stresie, brakuje nam czasu na odpoczynek czy sen, warto zafundować sobie odrobinę przyjemności, w postaci urokliwej naklejki na laptopa. Sticker tym bardziej okaże nam się pomocny, jeśli to właśnie komputer, z uwagi na fakt, że jest naszym narzędziem pracy, pochłania zdecydowaną większość wolnego czasu.

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.

Opinie klientów

 
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa droga do jeziora P184
17746
5523
1270
Naklejka na laptopa droga do jeziora P184
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj