Naklejka na laptopa droga jesienią P107

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa droga jesienią P107
Jesień przez wielu traktowana jest jako ponura pora roku, która nie niesie za sobą nic innego, jak ulewny deszcz, przejmujące chłody oraz krótsze dni. Nie od dziś jednak wiadomo, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. I jeśli spróbujemy nieco bardziej zagłębić się w podaną tematykę, szybko zrozumiemy, że jest to urocza pora roku, która mieni się tysiącem różnych kolorów. Nie w każdej szerokości geograficznej możliwe jest obserwowanie tego zjawiska. Warto zatem spróbować spojrzeć na jesień z nieco innej perspektywy...

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa droga jesienią P107
17747
5523
1270
Naklejka na laptopa droga jesienią P107
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.