Naklejka na laptopa jesień P106

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa jesień P106
Dla zdecydowanej większości społeczeństwa, jesień przywołuje skojarzenia deszczowych, zimnych i mglistych dni. Oczywiście, jest w tym sporo racji, gdyż ta pora roku niesie za sobą wiele słoty i pluchy. Rekompensatą za te zjawiska pogodowe jest jednak przepiękny jesienny krajobraz, który możemy do woli podziwiać przechadzając się urokliwymi ścieżkami. Mieniące się kolorami tęczy liście drzew dostarczają nam wielu różnobarwnych doświadczeń wizualnych. Nic zatem dziwnego, że jest tak chętnie wykorzystywanym motywem wśród artystów i fotografów.

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa jesień P106
17752
5523
1270
Naklejka na laptopa jesień P106
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.