Naklejka na laptopa konie P155

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa konie P155
Są różne gatunki koni. Są konie gniade, białe i czarne. W zasadzie, nie można się połapać w tym, ile jest różnych odmian, jakie możemy spotkać na co dzień. To co zawsze zachwyca w koniach to ich piękna grzywa i bardzo mądre oczy. Aby zatem każdy dzień był dla nas miłym doświadczeniem, postanowiliśmy zaprezentować wizerunek konia w roli naklejki na laptopa. Warto więc z niej skorzystać i urozmaicić nią swój komputer, który od tej pory zyska reprezentacyjnego charakteru.


Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.

Opinie klientów

 
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa konie P155
17756
5523
1265
Naklejka na laptopa konie P155
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj