Naklejka na laptopa lilie wodne P185

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa lilie wodne P185
Nie ulega wątpliwości, że lilie wodne należą do najpiękniejszych i zarazem cieszących się nieskrywaną popularnością roślin, jakie uprawia się w oczkach wodnych czy pobliskich sadzawkach. Czy jednak brak zbiorniku wodnego wyklucza u nas możliwość posiadania tych urokliwych kwiatów? Oczywiście, że nie! My mamy na to rozwiązanie! Polecamy skorzystać z dekoracji ukazujących ich osobliwe piękno w pełnej krasie, zarówno w formie naklejki na laptopa albo wielkoformatowej fototapety.

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.

Opinie klientów

 
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa lilie wodne P185
17769
5523
1268
Naklejka na laptopa lilie wodne P185
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj