Naklejka na laptopa magiczny koń P159

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa magiczny koń P159
Z dzieciństwa pamiętamy wiele magicznych zwierząt. Szczególnie wielu osobom zapadł w pamięć jednorożec. Wyglądał bardzo dostojnie, elegancji dodawał mu zarówno róg, jak i jego białe umaszczenie. Na naklejkach na laptopa umieściliśmy bardzo podobnego konia, o pięknym i długim ogonie. Ulokowany w dość tajemniczej scenerii, prezentuje się jeszcze efektowniej. Zjawiskowe efekty potęguje czarno – biała stylistyka, w jakiej została utrzymana naklejka. Nie ulega wątpliwości, że nasz laptop zyska na tym spektakularnego designu.


Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
}

Opinie klientów

 
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa magiczny koń P159
17777
5523
1265
Naklejka na laptopa magiczny koń P159
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.