Naklejka na laptopa wiśnie P128

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa wiśnie P128
Wielu z nas żałuje, że sezon na wiśnie nie trwa cały rok. To bowiem owoce, które zawierają wiele cennych właściwości. Stanowią nieocenioną skarbnicę witamin, składników mineralnych oraz przeciwutleniaczy. Należy jednak zauważyć, że wielu z nas sięga po wiśnie nie tylko z uwagi na posiadane walory zdrowotne, ale również smakowe. Oryginalny, kwaśno-słodki smak podkreśla smak deserów, ciast oraz innych przysmaków przyrządzonych na bazie wiśni. Dziś jednak pragniemy pokazać Państwu jeszcze inne właściwości wiśni. Naszym zdaniem świetnie sprawdzą się w roli dekoracji laptopa. Kto jeszcze tak uważa?

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa wiśnie P128
17801
5523
1268
Naklejka na laptopa wiśnie P128
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.