Naklejka na laptopa anioł P180

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa anioł P180
Każdemu z nas towarzyszy niewidzialny pomocnik – powiernik sukcesów i porażek, który otacza nas bezpieczeństwem i czuwa nad jego dobrem. Mowa oczywiście o Aniołach, które stanowią chętnie wykorzystywany motyw w kategorii dekoracji wnętrz. Wszystko za sprawą ich niebiańskiego charakteru, ciepła, które wprowadzają do domowych przestrzeni, kreując tym samym klimatyczną atmosferę. Wystarczy tylko spojrzeć na dekorację znajdującą się na tej stronie, czyż zawarty na fotografii aniołek nie wygląda uroczo? A może to właśnie Anioł Stróż któregoś z nas?

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa anioł P180
17964
5523
1269
Naklejka na laptopa anioł P180
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.