Naklejka na laptopa kamienie P178

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa kamienie P178
Kamienie – wytwór pochodzący z dłoni Matki Natury. Zachwyca nas swoją różnorodnością, i to nie tylko z uwagi na kształt, ale również kolor. Wszystko to sprawia, że stanowi ciekawy pomysł na dekorację mieszkania. Jeśli nie chcemy decydować się na jeden, centralny motyw przewodni swojego mieszkania, możemy wybrać nieco bardziej subtelną dekorację. Naklejka na laptopa z kamieniami w roli głównej sprawdzi się w tym zakresie fenomenalnie. Co ciekawe, taki sticker będzie dobrze komponował się z każdym wnętrzem, dlatego zyskamy gwarancję, że nasze mieszkanie zyska atrakcyjniejszego wyglądu.

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa kamienie P178
17968
5523
1269
Naklejka na laptopa kamienie P178
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.