Naklejka na laptopa rekin P181

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa rekin P181
Gdy słyszymy hasło rekin, od razu mamy skojarzenia z wielkim ssakiem, który zjada wszystkie ryby, pływające w jego pobliżu. Jednak, tak naprawdę rekin może przybierać różne formy. Są różne jego gatunki. Jednym z nich jest rekin z bardzo długim nosem, który jest bardzo ostry. Dzięki niemu możemy polować na pożywienie. I wcale nie jest tak duży. Nieco przypomina rybę – piłę. Oczywiście, można się go przestraszyć. Jeśli chcemy wzbudzać strach swoim laptopem, na pewno na taką naklejkę powinniśmy się zdecydować.


Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa rekin P181
17973
5523
1265
Naklejka na laptopa rekin P181
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.