Naklejka na laptopa wiewiórka P204

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa wiewiórka P204
Wiewiórki słyną z tego, że są w stanie szybko przemieszczać się z miejsca na miejsce. Biegają po drzewach jak oszalałe, w poszukiwaniu orzechów. Ciekawie się prezentują, gdy skradają się próbując przeskoczyć z drzewa na drzewo. W takiej właśnie pozycji – czatującej – wiewiórka została uwieczniona na naklejce, którą możemy umieścić na laptopie. Prezentuje się dość zabawnie. Dlatego też, na pewno poprawi nam humor, gdy będziemy korzystali z komputera, stając się przy okazji szansą na pozyskanie zastrzyku pozytywnej energii.


Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa wiewiórka P204
18021
5523
1265
Naklejka na laptopa wiewiórka P204
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.