Naklejka na laptopa wiewiórka P217

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa wiewiórka P217
Słynna stała się wiewiórka z Łazienek Królewskich, która nie boi się turystów i bardzo często do nich podchodzi. Również krakowskie zoo ma taką swoją wiewiórka, która z kolei uwielbia frytki. Bardzo często kradnie je zwiedzającym, gdy ci siedzą przy restauracyjnych stolikach. No cóż, wiewiórki są dość sprytne i rezolutne. Skoro radzą sobie z orzechami to czemu miałyby sobie nie poradzić z frytkami. Aby poprawić sobie humor, warto zdecydować się na naklejkę z wiewiórką. Otwierając laptopa, od razu będziemy mieli dobry humor. I to każdego dnia!


Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa wiewiórka P217
18022
5523
1265
Naklejka na laptopa wiewiórka P217
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.