Naklejka na laptopa serce P304

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa serce P304
Serce to motyw nierozerwalnie kojarzony z miłością, oddaniem, lojalnością i wiernością. Nie trudno się zatem domyśleć, że miejscem, w którym najlepiej będzie komponować się w roli urokliwej dekoracji będzie sypialnia. Jeśli nie jesteśmy przekonani do wielkoformatowej ozdoby z jej motywem bądź nie jesteśmy zdecydowani do miejsca, w którym mogłaby się znajdować, polecamy wybór mniejszej dekoracji, jaką niewątpliwie jest naklejka na laptopa. Piękno tej niestandardowej nalepki ukoronuje wystrój klimatycznej sypialni, jednocześnie skłaniając do refleksji i przemyśleń.

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa serce P304
18488
5523
1269
Naklejka na laptopa serce P304
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.