Naklejka na laptopa muszle P267

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa muszle P267
Doskonałym uzupełnieniem wnętrza stylizowanego trendem marynistycznym będą z całą pewnością naklejki na laptopa z muszelkami w roli głównej. Wspomniany styl jest ponadczasowy, ale jednocześnie oryginalny w swym wyrazie. To jak połączenie bieli i czerni – z jednej strony proste, ale jednak urzekające w swym charakterze. Wally.com.pl to nieposkromione morze inspiracji, w którego głębinach każdy klient znajdzie coś, co najlepiej odzwierciedli jego oczekiwania.

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa muszle P267
18504
5523
1270
Naklejka na laptopa muszle P267
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.