Naklejka na laptopa nosorożec P300

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa nosorożec P300
Masywne zwierzę, jakim jest nosorożec, u wielu budzi podziw, ale i strach. Jednak tak duże zwierzę, które naprawdę sporo waży, może wzbudzać respekt. Samica nosorożca wydaje na świat co 3-4 lata jedno młode. Ciąża trwa od 13 do 16 miesięcy. Ciekawostką jest to, że nosorożce prowadzą nocny tryb życia. Dlatego naklejka z ich wizerunkiem na pewno powinna trafić do mieszkań nocnych Marków. Umieszczenie takiego zwierzęcia na laptopie będzie adekwatne do tego, co wiele osób preferuje. A więc, do nocnego przesiadywania na komputerze.


Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
}

Opinie klientów

 
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa nosorożec P300
18505
5523
1265
Naklejka na laptopa nosorożec P300
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.