Naklejka na laptopa zamek P253

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa zamek P253
Młodzieńczy bunt jest czymś, co powszechnie dotyka nastolatków w młodym wieku. To, co jest charakterystyczne burzy hormonów, jaka dzieje się w ich organizmie, to przede wszystkim buntowanie się wszelkim normom i zasadom postępowania. Potrzeba bycia dorosłym oraz poszukiwania własnej tożsamości przybiera na sile, zatem dorastanie się staje się procesem odnajdywania samego siebie. Nic zatem dziwnego, że nastolatkowie mocno strzegą swoich osobistych przedmiotów, aby nie dostały się w niepowołane ręce. Naklejka na laptopa ukazująca zamek staje się zatem ciekawą inspiracją...

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa zamek P253
18509
5523
1269
Naklejka na laptopa zamek P253
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.