Naklejka na laptopa konie w galopie P256

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa konie w galopie P256
Ta szybkość. Ten pęd. To uczucie, gdy widzimy jak konie galopują, tworząc przy tym tabuny kurzu. Ten widok po prostu zapiera dech w piersi. Często jednak nie mamy okazji widzieć galopujących koni na żywo. Możemy sobie jednak z tym poradzić. Wystarczy, że nabędziemy naklejki na laptopa, na których będą znajdowały się galopujące konie. Każdego dnia ten widok będziemy mogli obserwować przy korzystaniu z laptopa. Nie ulega wątpliwości, że wtenczas każdy dzień będzie dla nas przyjemniejszy i jednocześnie bardziej motywujący do pracy.


Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa konie w galopie P256
18511
5523
1265
Naklejka na laptopa konie w galopie P256
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.