Naklejka na laptopa pies P279

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa pies P279
Z pewnością każde dziecko marzy o tym, aby posiadać psa. Niestety, w niektórych przypadkach to pragnienie jest trudne do zrealizowania. Częstą przyczyną tego stanu rzeczy jest alergia, która wyklucza posiadanie czworonoga na całe życie. Aby zatem zrekompensować maluchowi brak kudłatego przyjaciela, możemy zafundować mu dekorację z psem w roli głównej. Może to być zarówno fototapeta, obraz lub naklejka na laptopa. Nie ulega wątpliwości, że przyjaźnie nastawiona postać z fotografii choć w niewielkim stopniu wypełni lukę spowodowaną brakiem prawdziwego zwierzątka.

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa pies P279
18520
5523
1265
Naklejka na laptopa pies P279
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.