Naklejka na laptopa pies P307

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa pies P307
Pies to wierny przyjaciel człowieka, który często zyskuje miano honorowego domownika. Nie ma się zatem co dziwić, że dla człowieka psiak ma szczególne znaczenie. A zatem ten czworonożny powiernik może strzec naszego bezpieczeństwa, a także rozczulać swoim wyglądem na licznych dekoracjach, w tym przypadku na naklejce na notebooka. Nie ulega wątpliwości, że fotografie z motywem psów w szczególności przypadną do gustu wszystkim miłośnikom tych zwierząt, dekorując przestrzenie domowe, jak i firmowe.

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa pies P307
18521
5523
1265
Naklejka na laptopa pies P307
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.