Naklejka na laptopa Rio de Janeiro P273

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa Rio de Janeiro P273
Rio de Janeiro to niewątpliwie najpopularniejsze miasto położone w Ameryce Południowej, a dokładniej mówiąc w Brazylii. Poniższa naklejka dekoracyjna tylko w minimalnym stopniu oddaje jego urok. Ocean Atlantycki, który spotyka się z górami i piaszczystymi plażami, wokół których dumnie roztaczają się egzotyczne palmy przywołuje w nas miłe wspomnienia wakacyjnej aury, a także pragnienie odbycia podróży w ten jakże odległy, ale urokliwy zakątek świata. To mekka dla spragnionych rozrywek oraz uczestnictwa w słynnym karnawale turystów.

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa Rio de Janeiro P273
18525
5523
1270
Naklejka na laptopa Rio de Janeiro P273
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.