Naklejka na laptopa łabędź P336

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa łabędź P336
Ptaki to szeroko wykorzystywany, niezwykle wdzięczny obiekt ukazywany na różnego rodzaju fotografiach. Uchwycenie w kadr ich nietuzinkowego piękna wymaga nie tylko wysokich umiejętności, ale również cierpliwości. Dekorując swoje mieszkanie tym motywem, wprowadzimy do niego skojarzenie niekończącej się przestrzeni, swobody i niezależności. To dobry sposób na oderwanie się od kłopotów dnia codziennego, aby choć na chwilę zamknąć oczy i oddać się marzeniom... Od dziś łabędzie mogą stanowić nie tylko rodzaj dekoracji ślubnej, ale również domowej. Świetnie sprawdzą się w roli naklejki na laptopa, tym samym podnosząc walory jego atrakcyjności...

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa łabędź P336
18551
5523
1265
Naklejka na laptopa łabędź P336
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.