Naklejka na laptopa pies P315

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa pies P315
Czy codziennie używany do odczytywania maili, przeglądania wiadomości czy portali społecznościowych notebook może zyskać bardziej personalnego charakteru? Oczywiście, że tak! Świetnym sposobem na wzbogacenie jego wyglądu są naklejki. Proste w montażu, tanie w zakupie, w wielu rozmaitych wariantach wzorniczych sprawią, że laptop zyska nowego wyrazu, wyróżniając się wśród innych urządzeń oraz skutecznie przykuwając wzrok domowników. Jeśli zatem nasz komputer już dawno ma za sobą lata swojej świetności, a z powodu braku wystarczającej ilości środków nie stać nas na zakup nowego, zdecydujmy się na oryginalne naklejki, które w oka mgnieniu odmienią jego wygląd.

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.

Opinie klientów

 
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa pies P315
18556
5523
1265
Naklejka na laptopa pies P315
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj