Naklejka na laptopa soczyste wiśnie P366

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa soczyste wiśnie P366
Soczyste wiśnie bezwiednie zwisające na gałązkach przywołają nam na myśl wakacyjne wspomnienia. Aby zatem na dłużej zachować w pamięci letnie przygody, warto udekorować swoje mieszkanie tym właśnie motywem, aby na wyciągnięcie ręki cieszyć się urokiem najpiękniejszych miesięcy w roku. Tego typu fotografia nie tylko pozytywnie wpłynie na wystrój mieszkania, ale również na nasze samopoczucie, wprowadzając do niego powiew słonecznego szaleństwa, z soczystymi wiśniami w roli głównej...

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
}
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa soczyste wiśnie P366
18601
5523
1268
Naklejka na laptopa soczyste wiśnie P366
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.