Naklejka na laptopa kot w pudełku P374

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa kot w pudełku P374
Wizerunek kota może wzbudzać w nas różne emocje. To niezwykle tajemnicze zwierzątko cieszyło się ogromną popularnością w starożytnym Egipcie, gdzie traktowane je z czcią oraz przekazem energii. Współcześnie również nie brakuje miłośników tych futrzastych pupili, które z dumą dekorują nasze domy. Kot to nie tylko ulubione zwierzę wielu Polaków, ale również chętnie wykorzystywany w branży dekotorskiej motyw, będący inspiracją do tworzenia unikalnych, niezwykle tajemniczych, ale efektownych wnętrz.

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
}

Opinie klientów

 
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa kot w pudełku P374
18608
5523
1265
Naklejka na laptopa kot w pudełku P374
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.