Naklejka na laptopa palmy na plaży P375

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa palmy na plaży P375
Błękitna woda, lazurowe wybrzeże, piasek i olbrzymie palmy – wszystko to możemy spotkać na egzotycznych wyspach i zakątkach kuli ziemskiej. Niestety, nie każdy z nas ma możliwość wybrania się w tak daleką podróż. Dlatego doskonałą rekompensatą za stracone widoki jest poniższa fotografia, która z uwagi na intensywność zastosowanych kolorów, doskonale odzwierciedla tropikalne klimaty, przywołując na myśl skojarzenia harmonii i natury. To niewątpliwie grafika, która zafunduje nam dużą porcję relaksu i odprężenia. Warto zatem jak najszybciej wzbogacić nią wystrój naszego mieszkania.

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa palmy na plaży P375
18609
5523
1270
Naklejka na laptopa palmy na plaży P375
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.