Naklejka na laptopa butelki P406

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa butelki P406

Nie od dziś wiadomo, że diabeł tkwi w szczegółach. Dotyczy to zarówno kwestii związanych z funkcjonalności, co estetyką. Dlatego stojąc przed koniecznością zmiany wystroju swojego mieszkania, warto postawić na elementy dekoracyjne, które uwydatnią jego piękno oraz największe walory użytkowe. Jeśli jednak nie do końca jesteśmy zdecydowani, co do wyboru określonej ozdoby, możemy postawić na naklejki na laptopa, które w razie potrzeby bezproblemowo usuniemy i w jej miejsce nakleimy nową. Na pierwszy ogień polecamy wykorzystać fotografię ukazującą butelki z różnokolorowymi płynami, które z pewnością przypadną do gustu wielu nastolatkom...

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa butelki P406
18628
5523
1269
Naklejka na laptopa butelki P406
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.