Naklejka na laptopa królik w trawie P407

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa królik w trawie P407

Powszechnie uważa się, że to człowiek jest najdoskonalszą istotą na całej kuli ziemskiej. W tych stwierdzeniach często jednak zapominamy o zwierzętach, które choć nie dorównują nam intelektem, nie mniej jednak zasługują na należny szacunek. Być może dlatego tak często możemy je spotkać na wielu fotografiach czy obrazach. Psy, kotki, konie czy króliki – równie chętnie fotografowane, co hodowane w domu, zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Przewyższają człowieka w sposobie okazywania uczuć i sposobie postępowania, które pozbawione jest jakiejkolwiek krzty fałszu, zakłamania czy nienawiści.

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.

Opinie klientów

 
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa królik w trawie P407
18629
5523
1265
Naklejka na laptopa królik w trawie P407
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj