Kategorie produktów

  info@wally.com.pl  32 720 94 75
Kontakt - obsługa klienta

naklejka na laptopa konie na plaży P409

naklejka na laptopa konie na plaży P409
naklejka na laptopa konie na plaży P409
24,99 zł z VAT
20,32 zł netto

Konie to niewątpliwie jedne z najpiękniejszych zwierząt na świecie. Aby na co dzień podziwiać ich piękno, polecamy wybrać fotografię z ich motywem, aby w rozmaitych pozach i ujęciach móc rozkoszować swoje oczy ich efektownym wyglądem. Obecność koni w mieszkaniu przywołuje spokojną atmosferę, przepełnioną pozytywną energią. Dzięki temu każdy, kto tylko znajdzie się we wnętrzu, w którym dominują konie, poczuje nagły przypływ nieposkromionej żywiołowości. Wystarczy spojrzeć, czyż nie fascynująca jest prezentowana fotografia pięknie umaszczonych koni na tle morskiego krajobrazu?

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 45 x 30 cm. Naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

  • Ochronisz obudowę przed zarysowaniami,
  • wyróżnisz się z jednobarwnego tłumu tysięcy takich samych urządzeń,
  • zamontujesz ją sam w kilka minut, niepotrzebne są żadne specjalne umiejętności.

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

najwyższa jakość

Oferujemy dekoracje które zawsze działają. Każdorazowo otrzymujesz produkt najwyższej jakości, bez kompromisów i dróg na skróty. Masz pewność, że otrzymasz najlepszy produkt i usługę na rynku. W produkcji bazujemy wyłącznie na markowych materiałach niemieckiej firmy Oracal. Jeżeli mimo wszystko zdarzy się coś nieoczekiwanego podczas montażu, masz zastrzeżenia do samego produktu, nie zostawimy Cię samego.

Czas produkcji naklejek

Od zaksięgowania wpłaty Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w czasie do trzech dni roboczych. W przypadku płatności przy odbiorze produkcję zaczynamy niezwłocznie.

Inne produkty z tej kategorii

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Sprawdź nasze recenzje w Opineo