Naklejka na laptopa szop pracz P429

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa szop pracz P429

Na przełomie ostatnich lat można zaobserwować, jak zmieniają się nasze preferencje odnośnie doboru zwierzaków domowych. W miejscu psa, kota, rybek czy chomików coraz częściej pojawiają się bardziej egzotyczne odmiany zwierząt. Szopy pracze stanowią jedną z propozycji. I trudno się temu dziwić, ponieważ są nie tylko inteligentne, ale również urocze. Wystarczy tylko spojrzeć na prezentowaną grafikę – ładny pyszczek, ciekawe umaszczenie, do tego tajemniczy charakter i wrodzony wdzięk. Wszystko to sprawia, że coraz częściej pragniemy cieszyć się jego pięknem na wyłączność.

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
}

Opinie klientów

 
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa szop pracz P429
18649
5523
1265
Naklejka na laptopa szop pracz P429
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.