Naklejka na laptopa leżący niedźwiedź P435

31,7625,82 netto
Naklejka na laptopa leżący niedźwiedź P435

Stałym miejscem zamieszkania niedźwiedzi w Polsce jest Tatrzański Park Narodowy. Choć zazwyczaj stronią od ludzi, nie mniej jednak w każdym przypadku należy zachować ostrożność, gdyż są nie tylko silne, ale również bardzo niebezpieczne. Stanie oko w oko z niedźwiedziem w normalnych warunkach mogłoby skończyć się dla nas tragicznie. Co innego, jeśli będziemy podziwiać jego urok na fotografii. Wówczas możemy czuć się bezpiecznie. A zatem, jeśli brakuje nam pomysłu na wprowadzenie dzikiej przyrody z tatrzańskich parków do swojego mieszkania, polecamy zastosowanie naklejki na laptopa z motywem niedźwiedzia, która z pewnością wytworzy unikatowy nastrój we wnętrzu...

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 60 x 50 cm. Piękna, aksamitnie matowa naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.

Opinie klientów

 
Podobne produkty
In Stock
Naklejka na laptopa leżący niedźwiedź P435
18655
5523
1265
Naklejka na laptopa leżący niedźwiedź P435
31.76
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj