info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeKontakt

naklejka na laptopa góry P439

24,99 PLN z VAT
20,32 PLN netto

Góry to doskonały motyw spełniający wszystkie wymogi idealnej fotografii, która będzie stanowiła domową dekorację. Zbocza pokryte gęstymi lasami czy ośnieżone szczyty połyskujące w blasku słońca – bez względu na porę roku, góry stanowią wyjątkowe miejsce, które przyciąga wierne grono turystów – nie tylko z kraju, ale również z zagranicy. Tatry z Morskim Okiem, Karkonosze czy Sudety – propozycji w Polsce jest naprawdę sporo. Bez względu jednak na to, jaki ostatecznie kierunek fascynacji wybierzemy, grafika ukazująca piękno polskich gór będzie stanowiła doskonały motyw na odbycie wirtualnej podróży w kręgu wakacyjnych wspomnień.

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 45 x 30 cm. Naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

najwyższa jakość

Oferujemy dekoracje które zawsze działają. Każdorazowo otrzymujesz produkt najwyższej jakości, bez kompromisów i dróg na skróty. Masz pewność, że otrzymasz najlepszy produkt i usługę na rynku. W produkcji bazujemy wyłącznie na markowych materiałach niemieckiej firmy Oracal. Jeżeli mimo wszystko zdarzy się coś nieoczekiwanego podczas montażu, masz zastrzeżenia do samego produktu, nie zostawimy Cię samego.

Czas produkcji naklejek

Od zaksięgowania wpłaty Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w czasie do trzech dni roboczych. W przypadku płatności przy odbiorze produkcję zaczynamy niezwłocznie.

Inne produkty z tej kategorii

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane