info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeBlogKontakt

MAGNES z powierzchnią kredową oraz nadrukiem na wymiar

7,80 zł z VAT
6,34 zł netto

Tablica kredowa elastyczna z magnesem z dowolnym nadrukiem! Półmatowa powłoka ścieralna umożliwia wykonanie nadruku na całej powierzchni tablicy kredowej! Otwiera to nowe możliwości, niedostępne wcześniej dla tego rodzaju tablic. Swobodnie przymocujesz ją do regałów, stalowych mebli, drzwi czy instalacji. Montaż trwa dosłownie chwilę, a zdejmiesz ją bez śladu.

Tablicę można swobodnie używać na zewnątrz - jest odporna na warunki atmosferyczne.

rozmiar bazowy: 20,0 x 15,0cm szer. x wys. [cm]
Tablicę kredową MAGNES zamówić można w dowolnym rozmiarze.

Dlaczego tablica z podkładem magnetycznym?

  • Lekka i bezpieczna zapewnia prosty i czysty montaż,
  • wykonana z profesjonalnej folii tablicowej,
  • elastyczna powierzchnia o grubości 0,8 mm,
  • warstwa magnesu to solidny, najgrubszy atestowany materiał na rynku,
  • przywiera do wszelkich powierzchni metalowych.

Do pisania należy używać wyłącznie wysokiej jakości kredy lub mazaków kredowych (dla tablic z powierzchnią do mazaków kredowych).

Możesz załączyć logo firmy, grafikę firmową, stworzyć własny harmonogram, planer, tablicę zespołową, kartę wydawczą z magazynu, spis materiałów, zmywalne etykiety, opisy regałów, instalacji, maszyn etc.

Do wykonania magnesu niezbędny jest przygotowany do druku plik graficzny. Jeśli nie posiadasz takiego pliku, z chęcią wycenimy oraz przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt. W takim przypadku prosimy o kontakt mailowy: info@wally.com.pl

Poprowadzimy Cię krok po kroku. Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas poglądowy plik, który będziesz mógł sprawdzić i zatwierdzić do druku. Jeżeli potrzebujesz dodatkowych wskazówek, skontaktuj się z nami. Możesz również przesłać do nas swoją grafikę na adres info@wally.com.pl, ocenimy ją i przygotujemy plik poglądowy. Akceptujemy formaty jpg, tiff oraz wszelkie wektorowe. Wykonujemy również projekty graficzne.

Zwróć uwagę - warstwa MAGNES oznacza, że tablica przywiera do powierzchni metalowych. Nie oznacza to, że przywierają do niej magnesy. Aby się tak stało tablica musi zostać umieszczona na powierzchni metalowej. Jeżeli jesteś zainteresowany tradycyjną tablicą magnetyczną zobacz tablice suchościeralne magnetyczne z nadrukiem lub tablice kredowe magnetyczne z nadrukiem.
Ponad 30 tysięcy zadowolonych klientów
Ponad 30 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane